Madagaskarkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Androrangavola, 513, Marolambo, Atsinanana, Toamasina: 513

513

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Androrangavola, 513, Marolambo, Atsinanana, Toamasina
Qytet :Androrangavola
Rajon 3 :Marolambo
Rajon 2 :Atsinanana
Rajon 1 :Toamasina
Vend :Madagaskar
Kodi Postar :513

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :MG-A
gjerësi :-20.10716
gjatësi :47.95264
Zona Koha :Indian/Antananarivo
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Androrangavola, 513, Marolambo, Atsinanana, Toamasina është e vendosur në Madagaskar.Kodi i saj është zip 513.

Të tjerët u kërkohet në
Androrangavola, 513, Marolambo, Atsinanana, Toamasina,513 ©2014 kodin postar Query