Madagaskarkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nierenana, 517, Vatomandry, Atsinanana, Toamasina: 517

517

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nierenana, 517, Vatomandry, Atsinanana, Toamasina
Qytet :Nierenana
Rajon 3 :Vatomandry
Rajon 2 :Atsinanana
Rajon 1 :Toamasina
Vend :Madagaskar
Kodi Postar :517

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :MG-A
gjerësi :-19.08203
gjatësi :48.85335
Zona Koha :Indian/Antananarivo
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Nierenana, 517, Vatomandry, Atsinanana, Toamasina është e vendosur në Madagaskar.Kodi i saj është zip 517.

Të tjerët u kërkohet në
Nierenana, 517, Vatomandry, Atsinanana, Toamasina,517 ©2014 kodin postar Query